Gyümölcsfaiskola

gyumolcsfaiskola
Gyümölcsfaiskola
A gyümölcsfaiskola Debrecen határában Debrecen - Látóképen található, 1989-óta működő faiskola, harmadik generációs, családi vállalkozás.
Szakmai munkánk, tapasztalataink eredményeként ma már több mint 120 fajta vírusmentes gyümölcsfa oltvány előállítását végezzük. A gyümölcsfa előállításához saját szemzőhajtást termő törzsültetvénnyel és vegetatív anyateleppel rendelkezünk.
Vevőink körét gyümölcsfa telepítők, viszonteladók, árudások és kiskert tulajdonosok alkotják. Kiskereskedelmi kiszolgálás árudánkban (lásd Kapcsolat) történik, ahol ültetési, gondozási szaktanácsokkal látjuk el kedves vásárlóinkat.
Nagykereskedelmi kiszolgálás (telepítőink, árudásaink, viszonteladóink) Debrecen - Látókép, Péterfia dűlő 11. alatt található telephelyünkön történik (lásd Kapcsolat).
Árudánkban az alábbi növények széles választékával várjuk kedves vásárlóinkat: gyümölcsfák, bogyós növények, rózsa, örökzöldek, díszfák, díszcserjék, ehető termésű cserjék, tápanyagok és egyéb kertészeti kiegészítők.
Kitüntetett figyelmet fordítunk az általunk forgalmazott növények minőségére, melyek kiváló hazai termelőktől származnak. Partnereinkkel személyes kapcsolatot ápolunk, mely megalapozza az állandó magas színvonalat. Kertészeti kiegészítőkből is csak a legjobb gyártók termékeit forgalmazzuk, hiszen a szép kert titka a kert iránti szereteten túl a kiváló alapanyagokban rejlik.